Zökkenőmentes újranyitás (Híradó 2021.05.03.)

35

A négy milliomodik oltást követően, szombaton nyithattak újra a szabadidős létesítmények. Városunkban az Esterházy-kastély és a Kékfestő Múzeum is megnyitotta kapuit a hétvégén és fogadta a vendégeket. Az intézményeket védettségi igazolvánnyal rendelkezők és felügyeletük alatt álló kiskorúak látogathatják.

Zökkenőmentes újranyitás (Híradó 2021.05.03.)

Zökkenőmentes újranyitás (Híradó 2021.05.03.)A négy milliomodik oltást követően, szombaton nyithattak újra a szabadidős létesítmények. Városunkban az Esterházy-kastély és a Kékfestő Múzeum is megnyitotta kapuit a hétvégén és fogadta a vendégeket. Az intézményeket védettségi igazolvánnyal rendelkezők és felügyeletük alatt álló kiskorúak látogathatják.

Posted by Pápa Városi Televízió on Monday, May 3, 2021

A papesvideke.hu oldalon megjelenő valamennyi írást és képet szerzői jog véd. A cikkek és képek üzleti célú felhasználása kizárólag a kiadó előzetes engedélyével történhet! Engedély kérhető a web(kukac)papaesvideke.hu címen. Megértésüket köszönjük!