Elhunyt Varga György nyugalmazott esperes

516
Fotó: evangelikus.hu

Életének 93. évében elhunyt Varga György nyugalmazott esperes – adta hírül ma délután az Evangelikus.hu.

Varga György 1928. július 14-én született Kuntelepen, 1952-ben szerzett lelkészi oklevelet, majd 1953 és 1986 között Bakonyszombathelyen volt lelkész. 1986-tól a Pápai Evangélikus Egyházközség lelkésze, majd a Veszprémi Evangélikus Egyházmegye esperese volt egészen 1998-ig. Helyettesített a Takácsi Egyházközségben, illetve a Nagyalásony–Dabrony–Nemesszalóki Társult Evangélikus Egyházközségben is. A gyülekezeti munka mellett kórházi szolgálatára is sokan emlékezhetnek.

Nyugodjék békében!

A papesvideke.hu oldalon megjelenő valamennyi írást és képet szerzői jog véd. A cikkek és képek üzleti célú felhasználása kizárólag a kiadó előzetes engedélyével történhet! Engedély kérhető a web(kukac)papaesvideke.hu címen. Megértésüket köszönjük!