Pápán 18 osztály tanul online (Híradó, 2020.11.18.)

64

A szeptemberi iskolakezdés óta a Pápai járásban a Pápai Tankerületi Központ fenntartása alatt működő 16 intézményből 13-ban volt koronavírusos megbetegedés. Bár egyelőre még kezelhető a helyzet az iskolákban, sajnos egyre több a megbetegedés, így városunkban a Tarczyban és a Türrben is több osztály digitális munkarendben tanul.

Pápán 18 osztály tanul online (Híradó, 2020.11.18.)

Pápán 18 osztály tanul online (Híradó, 2020.11.18.)A szeptemberi iskolakezdés óta a Pápai járásban a Pápai Tankerületi Központ fenntartása alatt működő 16 intézményből 13-ban volt koronavírusos megbetegedés. Bár egyelőre még kezelhető a helyzet az iskolákban, sajnos egyre több a megbetegedés, így városunkban a Tarczyban és a Türrben is több osztály digitális munkarendben tanul.

Posted by Pápa Városi Televízió on Wednesday, November 18, 2020

A papesvideke.hu oldalon megjelenő valamennyi írást és képet szerzői jog véd. A cikkek és képek üzleti célú felhasználása kizárólag a kiadó előzetes engedélyével történhet! Engedély kérhető a web(kukac)papaesvideke.hu címen. Megértésüket köszönjük!