90 év után ismét esperesi székhely Pápa (Híradó 2020.11.20.)

50

A Dunántúli Református Egyházkerület püspöke az őszi választások eredményeként továbbra is Steinbach József, változott viszont több egyházmegye esperesének személye. A Pápai Református Egyházmegye élén 2021-től Márkus Mihály, a pápai gyülekezet lelkipásztora áll. Így városunk ezentúl nem csupán püspöki, de esperesi székhely is lesz.

90 év után ismét esperesi székhely Pápa (Híradó 2020.11.20.)

90 év után ismét esperesi székhely Pápa (Híradó 2020.11.20.)A Dunántúli Református Egyházkerület püspöke az őszi választások eredményeként továbbra is Steinbach József, változott viszont több egyházmegye esperesének személye. A Pápai Református Egyházmegye élén 2021-től Márkus Mihály, a pápai gyülekezet lelkipásztora áll. Így városunk ezentúl nem csupán püspöki, de esperesi székhely is lesz.

Posted by Pápa Városi Televízió on Friday, November 20, 2020

A papesvideke.hu oldalon megjelenő valamennyi írást és képet szerzői jog véd. A cikkek és képek üzleti célú felhasználása kizárólag a kiadó előzetes engedélyével történhet! Engedély kérhető a web(kukac)papaesvideke.hu címen. Megértésüket köszönjük!