Még várják az ajánlásokat (Híradó 2021.01.15.)

321

Január 22-én ünnepeljük a magyar kultúra napját; a kézirat tanúsága szerint ezen a napon tisztázta le Kölcsey Ferenc a Himnusz kéziratát. Városunkban hagyomány, hogy ekkor adják át a Pro Cultura Díszoklevelet. Idén online műsor készül a jeles napra, a díjazott személyére még várják az ajánlásokat.

Még várják az ajánlásokat (Híradó 2021.01.15.)

Még várják az ajánlásokat (Híradó 2021.01.15.)Január 22-én ünnepeljük a magyar kultúra napját; a kézirat tanúsága szerint ezen a napon tisztázta le Kölcsey Ferenc a Himnusz kéziratát. Városunkban hagyomány, hogy ekkor adják át a Pro Cultura Díszoklevelet. Idén online műsor készül a jeles napra, a díjazott személyére még várják az ajánlásokat.

Posted by Pápa Városi Televízió on Thursday, January 14, 2021

A papesvideke.hu oldalon megjelenő valamennyi írást és képet szerzői jog véd. A cikkek és képek üzleti célú felhasználása kizárólag a kiadó előzetes engedélyével történhet! Engedély kérhető a web(kukac)papaesvideke.hu címen. Megértésüket köszönjük!